Ana Sayfa   | Hakkımızda   |  
 Satış Ağı   |  
 DMO Liste   |  
  Teknik Servis    |  
 İletişim   |  

İnsan Kaynakları


Referanslarımız

Ürün Katalogları


Müşteri Memnuniyeti


Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar

kartal klima serviskadıköy klima servisigoztepe klima servisiklima fujitsuklima servisi
a8 - 72

  Başkanın Mesajı

 

1980 li yıllarda temelleri atılan ancak 1990 lı yıllara kadar farklı markalar ile  sağlık sektörü dışında çalışan TEKNOMAR LTD. ;  90 lı yılların başında AR-GE projeleri ile sektöre yönelmiştir. Firmanın markasını taşıyan ilk ürünü UV cerrahi alet sterilizasyon cihazlarıdır.

 

Sağlık sektörüne atılan hızlı adımlar Etilen Oksit Sterilizasyon Cihazının üretilmesi ile olmuştur. Yine 90 lı yılların sonunda ithal ürünlerin sektörü yorduğu dönemlerde çok kıymetli KVC cerrahlarının destek ve bilgisi ile güvenli Katater sterilizasyonu hedeflenerek KVC tip EO sterilizatörlerin seri üretimine başlanmıştır.

 

1993 den günümüze TEKNOMAR markası ile gelen firmamız yerli üretimi destekleyen görüşü ile Ankara nın gözbebeği OSTİM de 100lerce işbirliğine imza atmış, müşteri memnuniyeti esas alınarak AR-GE ve ÜR-GE projeleri gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. 

 

Teknomar; Sağlık başta olmak üzere Tarım, Savunma, Gıda, İletişim, Elektronik,...gibi birçok farklı sektörde, üniversitelerin Bilimsel Araştırma Projelerinde, Elektronik-elektromekanik, mekatronik cihazlar, kontrol ve yazılımlarında, özel projelerin tasarım ve üretiminde yer almış olup halen devam eden projeleri, yaklaşık 20 ülkeye olan İhracatı  ile Ülkemiz ekonomisine değer katmak için çalışmalarına devam etmektedir. 

 

Urunlerimizin pek cogu ulkemizde ve dünyamızda ilklere imzasini atmıs olup yeni yeni projelerle sizlere hizmet vermeye devam edecegiz.

 

"İHRACAT YAPMAK KADAR İTHALATI KESMEK DE ÖNEMLİDİR."

Teknomar Ltd. Şti. Şirket Md.

 & Fizik Mühendisi

Hasan Tahsin ÖZBEK 

Adres : 900. sok.no:29   06370 OSTİM -ANKARA   TÜRKİYE  
Tel: +90 312 385 00 40     Fx: +90 312 385 67 84
teknomar@teknomar.com.tr