EnglishTürkçe Ana Sayfa  

Temiz Odada Paketleme HizmetiTEKNOMAR'ın modern üretim tesislerinde üretim, paketleme ve Ar-Ge amaçlı, tamamı elektronik kontrollü; sıcaklık, basınç, hava değişim hızı, nem, hava akış hızı.. gibi tüm üretim parametreleri için gerçek zamanlı olarak gözlenen ISO 5 ve ISO 6 alanlarda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Dökme olarak gelen malzemenin işlenmesi, Set haline getirilmesi, paketlenmesi ve etiketlenmesi gibi prosesleri kapsayan hizmetimiz, farklı sterilizasyon yöntemlerine uygun kapama modellerini kapsar.

 

Üretim ve paketleme müşteri ve ürün gerekliliğine uygun olarak Class 1000 ve 10000 alanlarda yapılmakta olup, çok özel numuneler için yine bünyemizde Class 100 alan sağlanabilmektedir.

 

Paketleme sonrasında ürünlerin Etilen oksit gazı ile sterilizasyonu yapılarak sevke hazır hale getirilen TEKNOMAR üretim alanında müşteriye ait ürünün depolanması için yarı steril alan mevcuttur.

 

Temiz oda'da Üretim, Paketleme, Sterilizasyon ve Ürün VALİDASYON'u için   bize ulaşın


Bilgilendirme Formu


Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

İş Başvurusu

Online Başvuru, CV Kayıt