EnglishTürkçe Ana Sayfa  

TopiVac Digital Hand
Hastabaşı Klasik Vakum Yardımlı Yara Tedavi Cihazı NPWTVAKUM YARDIMLI YARA KAPAMA TERAPİ CİHAZI

Konvansiyonel vakum yardımlı terapi standart negatif basınçlı yara kapama cihazı ve pansumanı; noninvasive akut ve kronik yaralarda iyileşmeyi destekleyen kontrollü lokal negatif basınç uygulayan aktif bir sistemdir. Hastanın yaşam kalitesini yükselterek tedavi masraflarını azaltır. Yaraları daha hızlı ve etkili bir şekilde iyileştirir.

Yara iyileştirme konusunda kendisini kanıtlamış, invaziv olmayan geliştirilmiş yara tedavi yöntemidir. Yaralı bölgeye kontrollü negatif basıncın (subatmosferik) uygulanabilmesi için bu tedavi ünitesine ihtiyaç vardır.

TopiVac Digital Hand Hastabaşı Klasik Vakum Yardımlı Yara Tedavi Cihazı, tedaviyi optimize etmek için çok çeşitli kullan-at (disposible sarf) bileşenlerine sahiptir.

Cihaz için özel üretilmiş (TopiVac MultiDRESS) yaralı bölgeye uygulanan özel süngerli (köpük) pansuman seti vasıtasıyla eksude'yi (yara sıvısını) sürekli olarak yaradan çeker. Negatif basıncın yaralı bölgeye eşit dağıtılmasını sağlar. Granilizasyon oluşturarak yarayı iyileştirilir.

Negatif basınçlı yara kapama sisteminin, mikrokapiller dolaşımı artırarak doku iyileşmesini hızlandırdığı, ancak kapalı bir ortamda infeksiyon gelişiminin önüne geçemediği ve nekrotik materyalin uzaklaştırılmasını yeterince sağlayamadığı bilinmektedir.

Komplike yaralarda yıkamalı ve diğer gelişmiş ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 
Bilgilendirme Formu


Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

İş Başvurusu

Online Başvuru, CV Kayıt