EnglishTürkçe Ana Sayfa  

ETO C 1445
134 Lt. Etilen Oksit Gaz Sterilizatör CihazıETO C 1445 Katalog EN - Pdf 867 Kb.


ISO 9001 • ISO 13485 • CE • TSE HYB • TUR TÜDB • YMB


Tek Kapılı TR - Pdf 123 Kb. • Çift Kapılı TR - Pdf 154 Kb.


ETO C 1445 TR - Pdf 568 Kb.ETO C 1445
Etilen Oksit Gaz Otoklav Sterilizasyon Cihazı 134 Lt.

AKTiF, HIZLI, KURU, SOĞUK BUHAR SİSTEMLİ
(EO) ETİLEN OKSİT GAZ STERİLİZASYON TEKNOLOJİSİ


  • ETO C 1445 Etilen oksit sterilizasyon cihazı; her türlü ısıya ve neme hassas tıbbi plastik, organik, elektromekanik alet ve cerrahi gereçleri, ayrıca disposable malzemeleri tekrar steril eder.

ETO C 1445 Etilen oksit sterilizasyon cihazı : 37C - 55 °C (± 1 °C) aralığında; sabit ve ayarlanabilir nitelikte her an  kullanıma hazır olarak programlanmıştır.

2.5  ile 5 saat arası ekonomik çalışma süresi boyunca sistem; basınç, gaz, nem, hava yıkama değerlerini otomatik  sağlar. Dışarıdan herhangi bir müdahaleye gerek duyulmadan sterilizasyon evrelerini, aynı sterilizasyon kazanı içerisinde (vakum - ısıtma - nemlendirme - sterilizasyon - havalandırma) otomatik olarak yapar.

Kullanıcı panelinden sterilizasyon süresi ve havalandırma süreleri 1 – 99 saat arasında ayarlanabilir.

Eto cihazında 100 gr.'lık %100'lük RFID tanımlı EO gaz kartuşu kullanılır. (Opsiyonel olarak etilen oksit tüpüde kullanılabilir.)

Kartuş kabin içinde bulunan yuvaya kullanıcı tarafından yerleştirilir. Sistem çalıştırıldığında kartuş otomatik olarak delinerek kullanıcı maruziyetini engeller.

Harici kullanılacak dozimetreye ihtiyaç duymaz.

ETO C 1445 ile sterilizasyon süreçleri sonlandığında, ürünler üzerinde EO gazı kalıntısı olmadığı için steril edilen ürünler, extra bir havalandırmaya ihtiyaç duyulmadan hemen kullanılabilmektedir.

ETO C 1445 ile sterilizasyon süreçleri sonlandığında, ürünler üzerinde EO gazı kalıntısı olmadığı için steril edilen ürünler, extra bir havalandırmaya ihtiyaç duyulmadan hemen kullanılabilmektedir.ETO kullanımı

Etilen oksit (EO) gazına maruz kalınmaması için, sterilizasyon ve hava yıkama (+1 Bar hava ile yıkama) işlemi aynı kabinde yapılmakta olup, hava yıkama evreleri otomatik ya da kullanıcı isteğine göre manuel olarak gerçekleşebilmektedir.

ETO C 1445'de bakteri filtresi mevcut olup, hava yıkama işlemi için kabin içine aldığı havayı HEPA filtreden süzerek kullanır.

Emniyet amaçlı, bacaya bağlanabilen hermetik baca aspiratörü vardır.

Cihazda kapak kilit sistemi aktif ve elektriklidir, mikroişlemci ile elektronik olarak kontrol edilmektedir. Cihazın kapağı kapanmadan işlem başlamaz. İşlem bitmeden, kabin içinde EO gazı var iken veya elektrik kesintilerinde sistem güvenli hale gelmeden cihazın kapağı açılmaz.

ISO 14937 Validasyon Standartlarına Uygundur.

Detaylı bilgi için lütfen Teknik Özellikleri inceleyiniz


Bilgilendirme Formu


Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

İş Başvurusu

Online Başvuru, CV Kayıt