EnglishTürkçe Ana Sayfa  

Etilen Oksit Cihazı İle Sterilizasyon Hizmeti  • Ürününüzün Gerçekten Steril Edilmesini İstiyor musunuz?
  • Gerçekten Steril mi? Yaptırdığınız Sterilizasyona İnanıyor musunuz?
  • Aldığınız dokümanlar CE'Savar mı?
  • Yaptırdığınız işte vicdanınız temiz mi, yoksa belgeciler tarafından tehdit mi ediliyorsunuz?
    Zoraki yönlendiriliyor musunuz?

Öyleyse; dünyanın en büyük (62,5 m3) etilen oksit sterilizasyon cihazı üreticisi ve işini en iyi bilenden Teknomar'dan EO sterilizasyon hizmeti alacaksınız

Merdiven altları ile uğraşıp yorulmayacaksınız!

Teknomar tarafından Hastanelere, Kliniklere ve Sterilizasyona İhtiyacı Olan Üreticilere Etilen Oksit İle Harici Güvenli ve Belgeli Sterilizasyon Hizmeti Verilmektedir.


Teknomar; 2400 m2 kapalı hizmet ve üretim alanına sahiptir. Fabrika binası içinde yer alan sterilizasyon merkezinde; Class 10000 ve Class 1000 temiz alanı, 20 m3 hacim/gün kapasiteli endüstriyel tip etilen oksit sterilizasyon cihazı ile müşterilerine Avrupa normlarında (EN) güvenilir, ekonomik Sterilizasyon hizmeti de vermektedir.

Merkezimizde; şehir dışı da dahil olmak üzere, bir çok disposable malzeme üreticisi ve hastaneye harici etilen oksit sterilizasyon hizmeti verilmektedir. Ürünün steril şartlarının belirlenmesi işlemleri (validasyon) her ürün için özel olup, büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Validasyon değerleri belirlenen ürünlerde kapsamlı dosya müşteriye teslim edilir. Validasyonu yapılan ürünlerin sterilizasyonları ve steril takibi yine Teknomar tarafından yapılmaktadır.

Sterilizasyon süreci EN ISO 11135'e göre yapılır. Protokol ile Sterilizasyon sürecini kayıt ve güvence altına almaktadır. Sterilizasyona giren ürünlerinizin monitörizasyonu Biyolojik indikatör ve Kimyasal İndikatörler ile firmamız tarafından sağlanmaktadır. 6 saatlik sterilizasyon süresi olup, 24 saatlik Biyolojik inkübasyonu sonucunda ürünleriniz tarafınıza teslim edilmektedir. Firmamız her sterilizasyon sonrası ürün tesliminde gerçek Sterilizasyon Raporunu tarafınıza vermektedir.

Teknomar; Etilen oksit ile sterilizasyon ve Validasyon hizmeti kapsamında ISO 9001 ve ISO 13485 belgelerine sahiptir.

Yapılan Bütün İşlemler ve Belgelendirme Sistemi 93/42, ISO 13485 MDD Direktifleri ve (AB) 2017/745 Avrupa Parlamentosu ve Konsey Tüzüğü MDR'a UYGUNDUR.

Firmamızda 5 m3 kendi üretimimiz olan TS EN 1422: Tıbbi amaçlar için sterilizatörler – Etilen oksit sterilizatörleri - Gerekler ve deney yöntemleri standardına uygun olan cihazımız ile dışarıya sterilizasyon ve sterilizasyon validasyonu hizmetini vermekteyiz.Bilgilendirme Formu


Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

İş Başvurusu

Online Başvuru, CV Kayıt