EnglishTürkçe Ana Sayfa  

XRETON-P Uvion Mobile
Atmosferik Plazma Patojen İyonizatörü, Mobil Profesyonel Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon CihazıOrtam Kokularını, Ameliyat ve Ameliyathane Kokularını Yok Eder.

Bulunduğu Ortam Havasını Steril ve Dezenfekte Eder.

Yeni Teknoloji: Atmosferik Plazma Teknolojisi

Etilen Ajanlarını Yok Etmekde

1 NUMARA


Kullanım Alanları

Patojen İyonizatör cihazı  sterilizasyon  ve hijyene  ihtiyaç duyulan bütün alanlar  için kullanılır. özellikle hastane birimlerinde (ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, laboratuarlar,   muayenehaneler,klinikler ,vs)kontaminasyon riskinin  bulunduğu kalabalık ortamlarda (askeri koğuşlar, sınıflar, bankalar, ofisler, havaalanı, alışveriş, eğlence merkezleri, resmi daireler vs. gibi) hijyenik imalathaneler, IMMUN SISTEMI DUSUK HASTALARIN EV ORTAMLARI ile zararlı madde, partikül, koku, gaz  ve mikroorganizmaların istenmediği her türlü ortamlar  için  üretilmiştir.


Patojen İyonizatörü "XRETON-P UVION Mobile"

 

Filtreli Mobil Hava Sterilizatörü olan XRETON-P Uvion Mobil;  Uvion serisinin hareket edebilme kabiliyetinde olan;  ozon, iyonizer, UV desteği ve  HEPA/ULPA filtre ile ortam dezenfeksiyonu yapabilen ürünüdür.

 

Cihaz negatif   iyon ve ozon(O3) üreterek  ortamda bulunan patojenleri, virusleri, bakterileri yok ederek; homojen dağılımlı hava filtrasyon ve sterilizasyonu yapar. Hafif, Taşınabilir, kompakt dizayn ve faraday kafes niteliğindeki özel tasarımı ile dikkat çekenmobil ünite;  havada bulunan virus, mantar, küf ve sporları imha eder ayni zamanda havayı  partiküllerden temizleyerek steril bir atmosfer sağlar. Etkinliği üniversitelerce test edilmiştir. Bulunduğu ortamda kişiler varken 24 saat kesintisiz çalıştırılabilir.

 

Merkezi sisteme destek olarak kullanımı uygundur.

 

Yuksek verimlilikte tutuculuğa sahip Ana HEPA Filtresi ile de; 0.3 mikrondan buyuk partiküller üzerinde %99,998 tutuculuğa sahiptir.

 Patojen İyonizatörü Nasıl Çalışır?

 

Normal atom yada moleküller fazladan elektron kazandıklarında negatif iyon haline geçerler ve ortamdaki havanın kalitesini arttırırlar.

 

Uvion cihazı HV, Titanyum dioksit(TiO2), Gümüş iyodür(AgI), Bakır sülfat (CuS) kaplı Boroslikatcam  tüpler ve kısa dalga ışık kaynağı içeren ileri teknolojisi sayesinde   negatif iyon, oksijen ve ozon gazı üreterek ortamdaki koku ve kirlenmeyi giderir. Mobil ünite'nin içinde bulunan 4 adet UV lamba ile ortam patojenlerine karşı etkinliği yükseltilmiştir.

 

Cihazda Filtrasyon 

Kaset tipinde büyük partikülleri tutan ön filtre ve ANA filtreden oluşur.  Filtreler kolay değiştirilebilirdir. Yine cihaz filtre değiştir uyarısı ile kullanıcıya bakım zamanını hatırlatır.

Cihaz ayakları etrafında çevrilebilir. Ayakları kilitlenebilir tiptedir.  30-40m2 alan için etkindir. 450 m3/h kapasite ile Yoğun bakım, Ameliyathane, İzolasyon odaları… gibi özel alanlar için filtrasyona destek aynı zamanda ortam havası dezenfeksiyonu yapabilir, Hasta odaları ve özel hastalar için ev koşullarının iyileştirmesinde de tek başına çözüm sağlar.

 

Cihaz üzerinde bulunan LCD ekranı ile;  UV lamba ömrü ( 6000 saat) , Filtre ömrü takip edilebilir,  3 modlu ( ekonomi – orta – yüksek) hava akışı ayarlanabilir. UV lamba, Uvion modül ( Iyonizer) açılıp kapanabilir.  Ekran üzerinde yazılı Alarm düzeneği bulunur, on / off butonu vardır.

 

En : 320 mm., Boy : 320 mm, Yükseklik : 820mm ( ayaklar dahil  ), Ağırlık : 22.5kg (tüm değerler için ±%10 ) Enerji : 220V±%10 50-60Hz    


       Fonksiyon Özellikleri

 Cihaz tek başına sistem olarak çalışabilen komple bir sterilizasyon  ve negatif iyon jeneratörü içermektedir. Cihazın en önemli özelliklerinden birisi de havaya yayılan patojenleri ve zararlı gazları içerisine çekerek; sahip olduğu reaktöründe  foto katalitik reaksiyon oluşturarak  ortamı hijyenik hale getirmektir.

 

 Xreton-P UVION Mobile; cihazı içinde bulunan hava emiş sistemi sayesinde ortam havasını alt kısmında bulunan difizörlerinden  içine çeker ve hava sirkülasyonu sağlar.

 


Bilgilendirme Formu


Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.

İş Başvurusu

Online Başvuru, CV Kayıt