Temiz Odada Steril Paketleme HizmetiTeknomar Temiz Odada Steril Paketleme Hizmeti

TEKNOMAR'ın modern üretim tesislerinde üretim, paketleme ve Ar-Ge amaçlı, tamamı elektronik kontrollü; sıcaklık, basınç, hava değişim hızı, nem, hava akış hızı gibi tüm üretim parametreleri için gerçek zamanlı olarak gözlenen, ISO 5 ve ISO 6 alanları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yapılan Bütün Steril Paketleme ve Belgelendirme Sistemi 93/42, ISO 13485 MDD Direktifleri ve (AB) 2017/745 Avrupa Parlamentosu ve Konsey Tüzüğü MDR'a UYGUNDUR.

Dökme olarak gelen malzemenin işlenmesi, Set haline getirilmesi, paketlenmesi ve etiketlenmesi gibi prosesleri kapsayan hizmetimiz, farklı sterilizasyon yöntemlerine uygun kapama modellerini kapsar.

Üretim ve paketleme müşteri ve ürün gerekliliğine uygun olarak Class 1000 ve 10000 alanlarda yapılmakta olup, çok özel numuneler için yine bünyemizde Class 100 alan sağlanabilmektedir.

Paketleme sonrasında ürünlerin Etilen oksit gazı ile sterilizasyonu yapılarak sevke hazır hale getirilen TEKNOMAR üretim alanında müşteriye ait ürünün depolanması için yarı steril alan mevcuttur.


Temiz oda'da Üretim, Paketleme, Sterilizasyon ve Ürün VALİDASYON'u için bize ulaşın.


Bilgilendirme Formu
Sayfa Üstü

Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.


İş Başvurusu
Online Başvuru, CV Kayıt